054-5688108
זוהר יהודית שמש
רייקי, אקסס בארס, טיפול נפשי דרך התת מודע ו nlp, רפלקסולוגיה, עיסוי בטן, קרמים ומוצרים טבעיים

רפלקסולוגיה והריון

עיסוי הריון

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול מיוחדת במינה אשר מאופיינת וממוקדת לנקודות מסוימות בכפות הרגליים ,אשר משקפות את אברי הגוף השונים. שיטת טיפול יחודית זו מלווה בלחיצות ועיסוי בטכניקות שונות בנקודות מסוימות בכפות הרגליים אשר יוצרים תהליכי החלמה וריפוי.
תהליך הטיפול הרפלקסולוגי בהריון, הינו תהליך למניעת כאב והתכווצויות וכמובן מטפל במגוון רחב של מצבי כאב שונים. וזו הסיבה למשמעות החשובה של טיפול בהריון.
הריון היא תקופה שמאופיינת לעיתים בלחצים, כאבים שונים, בצקות, מתחים, פחד ועוד.. הנובעים בשינוי נפשי ופיסיולוגי ולכן שיטת הרפלקסולוגיה היא יעילה מאד עבור תקופת הריון.
מעבר לעובדה כי הטיפול מונע ומפחית את הכאב והמתח, יש לטיפול השפעה נוספת חשובה לא פחות והיא הקשר והחיבור שבין המגע בין המטפל למטופלת .קשר של אמון זה הוא המפתח להצלחת הטיפול.


כיצד הטיפול יעזור?
בטיפול רפלקסולוגי ניתן לשחרר את החסימות ולהשיב את הזרימה החופשית של האנרגיה לכל הגוף. המתחים יורדים, זרימת הדם ויכולת הריפוי העצמית משתפרים. טיפול זה, ממריץ את הגוף לרפא את עצמו בקצב הפנימי שלו. באמצעות הבאת הגוף למצב מאוזן יותר, מתחוללים תהליכים רצויים בגוף כמו שיכוך כאבים, ויסות עצבי טוב יותר, שיפור בחיוניות האיברים ועוד. רפלקסולוגיה יכולה להשיב ולשמר את האיזון הטבעי של הגוף.
את הטיפול הרפלקסולוגי מומלץ ורצוי להתחיל מהיום ה 1 להריון (להבדיל מעיסוי שניתן להתחיל משבוע 12).
שיטת הטיפול שלי מאופיינת בצורת טיפול המורכבת משילוב עם טיפולים אנרגטיים, במספר מפגשים עפ"י התאמה אישית וצורך.
מזמינה אותך לקבל טיפול רפלקסולוגי שונה וייחודי. בואי לטפל בעצמך בדרך מקצועית, נעימה ומרגיעה. טיפול רפלקסולוגיה יעזור לך לרפא מכאובים, סימפטומים, מחלות, דלקות, וכל איזון שהופר בגופך.
בטיפולים תעברי חוויה יוצאת דופן של התעוררות, הבנה, נשימה, רפואה והרפיה.

השאר תגובה