054-5688108
זוהר יהודית שמש
רייקי, אקסס בארס, טיפול נפשי דרך התת מודע ו nlp, רפלקסולוגיה, עיסוי בטן, קרמים ומוצרים טבעיים

אקסס בארס

Access Bars

שיטת האקסס בארס היא שיטת טיפול ומודעות שהגיעה מאוסטרליה לפני כ 20 שנה והפכה לאחת השיטות הפופולריות בעולם. גארי דאגלס הגיע לרגע בחייו של נקודת שבירה והגיע להכרה שחייב להיות יותר מזה בחיים. הוא התחיל לשאול שאלות והיה פתוח לקבל את כל מה שמופיע. גארי החל להכיר ולפתח את היכולות שלו, מתנותיו ויכולתו בתור מתקשר ומדיום. הוא קיבל בתקשור 32 נקודות בראש שהיום נקראים – הבארס.

תהליך מרתק שמטרתו לשחרר את כל אותם אמונות, דעות, מחשבות וחסמים הנמצאים בתוכנו ומגבילים את הווייתנו שקבלנו ויצרנו במהלך השנים, הנמצאות בהיקף הראש שלנו ב 32 נקודות והופכים את החיים לקלים יותר.

רגשות, מחשבות, אמונות, דפוסים, חוויות וזיכרונות, בסופו של דבר באים לידי ביטוי במוליכות חשמלית במוח ויוצרים נתיבים עצביים. מה עושים כשהם אלו שמנהלים אותנו כל כך עמוק ? אפשר לדבר עליהם שעות וימים ושנים ואפשר בהחלט להגיע למסקנות.. ומה עכשיו ? מדוע השינוי לא מגיע למרות שאני כבר יודע הכל.. ? אז איך אפשר לשחרר את אותם כבלים שמונעים אותנו מלחיות בבריאות והגשמה.

הטיפול מתבצע בעזרת מגע עדין ב 32 נקודות על הראש. התהליך משחרר מחסומים שעד כה לא אפשרו לנו ליצור את מה שרצינו ומביא ריפוי פיזי ורגשי עמוק.

כיצד עובדת השיטה ?

32 הנקודות מאכסנות מטען אלקטרו מגנטי. כל נקודה משפיעה ועובדת אנרגטית על תחום אחר כגון: שליטה, יצירתיות, כסף, מודעות, מימוש ועוד….     בטיפול, בנגיעה האנרגטית, משתחררת אנרגיה שנתקעה באופן לא מודע, משתחררים חסימות ומאפשרות שחרור אנרגטי שמרחיב את היכולות שלנו ואת המרחב ליצור מציאות חדשה ומדויקת יותר עבורנו. האנרגיה היא מה שמשנה את המגבלה ולא המילים.

המיינד (השכל) שלנו הוא מערכת של חישובים שרוב הזמן עוצר אותנו ממימוש עצמי ופוטנציאל מלהיות מי שאנחנו באמת, בגלל סיבות רבות, בין היתר אמונות שגדלנו אתן והן מושרשות היטב בתוכנו ומכתיבות לנו ומגדירות לנו מה שאנחנו כבר יודעים, המיינד מגדיר את המגבלות של המציאות שלנו. כשיש אי הלימה בין האישיות המקורית שלנו, המהות שלנו לבין מה שספגנו בדרך מההורים, מהחברים, השכנים, המדיה, המורים… נוצר קונפליקט. אם אנחנו לא ערים לדפוסים שספגנו ואינם באמת שלנו, נוצר קונפליקט שבסופו של דבר, אם לא ייפתר, יוביל לכאב פיסי, רגשי או תחושה של חוסר הגשמה ואף לחרדה ודכאון. השיטה עוקפת את המיינד בצורה אלגנטית בקצב ובזמן שנכון ומדויק לך ומשנה את האנרגיה.

אקסס הוא סט של כלים ותהליכים שמתוכננים, על מנת לאפשר יותר תודעה לכולם. תודעה כוללת הכל, ללא שיפוט. זו המוכנות והיכולת להיות מודע לגמרי, נוכח לגמרי, בכל היבטי החיים שלך. תודעה היא היכולת להתעורר בהמשכיות ליותר אפשרות, ליותר בחירה וליותר חיים.

אתה לא צריך להשתנות, השיטה עוזרת לך להכיר במהות שלך.

"אתה לא צריך להשתנות, השיטה עוזרת לך להכיר במהות שלך"

השחרור הוא בכל הרבדים:

מחשבתי – אנחנו כל היום עמוסים ברעש אינסופי ובמחשבה אחר מחשבה..

רגשי – רגשות שאספנו מדורי דורות..

פיזי – מכאובים ותחלואות שלא בהכרח שלנו..

התנהגותי – למדנו להיות בובתיים, מרצים…

אנחנו לא באמת ולא תמיד, מודעים לכמה הסביבה משפיעה עלינו וכמה להורים שלנו יש השפעה עצומה למי שאנחנו שקשורה גם להסטוריה שלהם… הסרטים החברתיים האלה שמתקבלים מסביב ואנחנו מכניסים אותם לחיינו הפרטיים הם לא תמיד שלנו, הם לא המחשבות והרגשות שלנו ולא קשורים לאמת שלנו ולהווייתנו האמיתית.

להיות במודעות זה להיות יודע, ער, כאן ועכשיו ולהיות פתוח וחופשי ובכל רגע לבחור מחדש באינסוף אפשרויות. פתיחת המודעות הזאת מרעננת קולטנים חדשים במוח, פותחת ספקטור אדיר ומאפשרת  לבחור מחדש.

נקודת המבט שלך יוצרת את המציאות ולא המציאות יוצרת את נקודת המבט שלך.

ברגע שאין לנו ציפיות, שיפוטיות ודרישות אז אנחנו בחופש אינסופי. כי אין לנו צורך להשליך על אף אחד שום דבר.

הטיפול באקסס בארס עוזר להיפגש עם הטוהר הראשוני שלי. הוא משחרר ומביא למקום חדש, איכותי שהוא שלי וזאת זכות גדולה.


לחץ כאן כדי ליצור קשר עם זוהר יהודית

לקוחות ממליצים על זוהר יהודית שמש

זוהר יהודית המדהימה, מגע הקסם. המון תודה, אני מרגיש הרבה יותר משוחרר ועברו הכאבים בזכותך. בהחלט אגיע שוב לחוות את החוויה המדהימה הזו.

יוני מלמד

קשה להעביר במילים את חווית הטיפול הרפלקסולוגי של זוהר יהודית.
זוהר יהודית היא אשה של מגע, ומרגישים את זה מיד מהנגיעה הראשונה.
הטיפול שלה מלא בכמויות של רגישות ורגש. לשעה קלה היקום מצטמצם לגודל הקליניקה הנעימה שלה, בה רק הרגליים שלך והמגע המרפא של ידיה קיימים.
לא שיערתי בנפשי שעיסוי כף רגל, שנעשה בצורה כה עדינה, נעימה ועוטפת, יכול להיות חוויה כל כך עוצמתית ומלאת אנרגיות. ברור לחלוטין שהיא אוהבת מאוד את מה שהיא עושה וזה עובר בצורה ברורה מאוד בטיפול. היא מתמסרת כל כולה ובדרך מיוחדת וקסומה מצליחה לגעת דרך כפות הרגליים עמוק יותר, גם בנבכי הנפש.
המטרה הרשמית שלשמה הגעתי אליה היתה טיפול בתופעות שלפני הווסת שהחמירו בשנה האחרונה. התופעות פחתו באופן משמעותי כבר מהמחזור הראשון שלאחר הטיפול, אבל זו כבר לא הסיבה היחידה בגללה אמשיך להגיע לטיפולים אצלה 🙂
התמזל מזלי לפגוש אותה.
ממליצה לכל אחד ואחת שרוצים להעניק מתנה של בריאות ואהבה לעצמם.

Liza Gewurtz-Lacoua‏

עברו שבועיים, מאז שהגעתי, באופן ספונטני, לטיפול אצלך. מאז, כל יום, אני נזכרת ומעבדת את החוויה מלאת החושים שעברתי. הגוף כמובן נרגע, אבל הנפש, הוי הנפש, עברה טיפול הולם, יצאתי בהרגשת ריחוף. מאחלת למי שרוצה להרגיש ככה, להגיע לטיפול. מחכה כבר לפעם הבאה….

עינב זעירי

יקירה , לא הייתה דרך מושלמת יותר לסיים את השבוע הקשה והסוער שעבר עליי מלהפקיד את עצמי בידייך. תודה תודה תודה על הטיפול המ-ד-ה-י-ם! את מדהימה ועושה עבודת קודש. ממליצה לכולם בחום לבוא לקבל טיפול אצלך ולהתפנק בפינוק אמיתי , גוף – ונפש. שבוע טוב.

קארין וארון אסולין

זוהר יהודית היקרה,
אין מילים בפי לתאר עד כמה משחרר ומהנה היה הטיפול, הצלחת בגדול להרגיע את הכאבים והלחץ, מרגישה אחרת, מקווה שיצא לנו להפגש שוב עד הלידה אבל מה שבטוח שאחרי הלידה אני אגיע קבוע, תודה רבה לך… שבת שלום!

איילת ברכה

לזוהר יהודית המקסימה! כבר במפגש הראשון הרגשתי שהגעתי למקום הנכון.
הסובלנות, המקצועיות, הנתינה והאהבה, הרגשתי הכי טוב בעולם.
הטיפול גרם לי להרגיש שחרור שלא הרגשתי מימיי – יישר כח גדול!! תודה על הכל..מחכה כבר למפגש הבא!!!!

גיטל ברנר

זוהר יהודית היקרה, הגעתי אלייך אחרי חיפוש ארוך באינטרנט אחר טיפול לנשים הרות. אני הגעתי אלייך עם המון חששות, בכל זאת טיפול בהריון בחודש שישי זה מעט מלחיץ. את מאוד הרגעת אותי, בצורה מאוד מקצועית שאלת שאלות חשובות ומשם התקדמנו לטיפול מדהים, ממנו יצאתי רגועה ונינוחה. במשך שבוע שלם לאחר הטיפול, הגב כאב פחות והבצקות נרגעו מאוד. הפעם השנייה גם עזרה מאוד ואין ספק שאחזור אלייך. מומלץ בחום להריוניות בינינו וגם לאלו שלא 😉 מדהים מדהים מדהים.

ענבר ניסן בוזין

רק מילים חמות לומר לך על התקופה בה טיפלת בי… הנתינה מכל הלב,האכפתיות, הרגישות, האמפטיה, הסבלנות… ועוד ועוד… זוכר היטב  איך עזרת לי מאד  עם  הכאבים בברך (שכבר נעלמו מאז למזלי…) ואיך הייתי  יוצא בהרגשה טובה ומלאת בריאות אחרי כל טיפול שלך. בהצלחה ושנה טובה ופורייה

גיל קציר

אחרי הטיפול הרגשתי נפלא לאורך כל היום. לא האמנתי כמה אנרגטית הייתי לאחר מכן בעבודה ועם הילד ובערב בחתונה (יום מטורף). הגב לא כאב לי מאז, אפילו שהיום התרוצצתי בפעילויות "יום המשפחה" בגן. ממש נס!

אירית גרינברג (הריונית)

אני רוצה להודות על השינוי שעשית בחיי. הגעתי אלייך לפני שנתיים סובלת מכאבים וידעת למצוא את מקור הכאב במקצועיות יתרה. כל פעם שאני מגיעה אלייך אם זה לטיפול שרירותי / מהנה או לטיפול בגלל כאב את יודעת לטפל בצורה הטובה ביותר. אין ספק שהרווחת את אמונתי בך בתור מטפלת וגם כמובן הרווחת את המלצתי לחברותיי ולמשפחתי. תמשיכי להיות כזאת מקסימה

סיגל און

רציתי להודות לך על הטיפול המדהים שחוויתי ממך.
הגעתי אליך עם "גב תפוס" ועם יכולת מוגבלת בתנועות מסוימות.קבלתי טיפול מפנק ,עוצמתי ,ממלא ולהפתעתי בסופו של דבר גם שחרר את הגב שלי.
הטיפול שלך הוא הרבה מעבר לעיסוי. תמשיכי לעשות טוב לאנשים עם האנרגיות המדהימות שלך,האהבה והפינוק האינסופי שבך.

אסתי

רציתי להודות לך על הטיפולים המסורים, על ההקשבה ועל אנרגיה החיובית שאת מקרינה. היה לי קשה לחזור לעבודה אחרי חופשת לידה ולהיות עצמי במרדף הזה בין הבית לעבודה.
בכל פעם שהייתי מגיעה אליך הייתי מרגישה שהגוף והנפש שלי נרגעים ונרפאים, המגע הרך והעוצמתי שלך עזר לי להחזיר את הכוחות. אני מאחלת לך המון הצלחה.

מרגו

"רוצה להכיר תודה ליקום על שני טיפולים די מדהימים שעברתי
אני עוברת תקופה קשה (מאד) ואין לי מילים לתאר את מה שקבלתי משני הטיפולים האלה. בדרך כלל המחשבה שלי היא להמליץ על איש מקצוע רק אחרי כך וכך מפגשים, כשזה "מוכיח את עצמו". אבל אני מנסה עכשיו ללמוד להעריך כל מתנה שניתנת. לא לחתום על חוזים עם החיים ולהציב להם דרישות ותנאים. קבלתי שני טיפולים מופלאים – משחררים, אוהבים, מנקים, מניעים. הרגשתי כל כך בטוחה ומוגנת בידיים של זוהר יהודית, שהגוף פשוט "שתה" את הטיפול. נשבעת לכן, המחשבה שעלתה לי היא שאלוהים בכבודו ובעצמו עובר בידיים האלה… תודה." ש.
זוהר יהודית יקרה ואהובה, הגעתי אלייך כמעט במקרה אחרי שמיטב המומחים היססו והתלבטו אודות הבעיה שהתפתחה אצלי כשבוע ימים אחרי הלידה.. כולם לא באמת ידעו, לא האורטופד לא הגניקולוג ולא הרופאת משפחה, הם העלו השערות הזויות ודי דמיוניות.. אך את שמעת חצי מהסיפור וידעת מיד לאבחן ולדייק את מה שאחרים אחרייך הבחנו שהתפתח אצלי סימפיזיוליזיס אחרי הלידה. 
 הגעתי עם כאבים איומים, שלא הרפו ימים ולילות ארוכים, התעקשו להישאר ולא להרפות והקשו עלי לתפקד, ללכת, לשכב ולעשות פעולות פשוטות ביותר..
אט אט, עם ידייך העדינות והחזקות כאחד הצלחת לרפא אותי קליל! השיפור היה מיידי!  הצלחת בענק ע״י מגע הקסם שלך! אני מודה לך מעומק הלב! את אישה מיוחדת, חכמה וחזקה, מקצועית ועדינה ומלאה בהמון חכמה, חום והענקה!! אין מילים לתאר את מה שעשית, גם שעכשיו אני ממש מנסה.. תודה לך זוהר יהודית אהובה על שעלית על כול הרופאים המומחים והפכת אותי לאישה בריאה!!! אוהבת וכ״כ כ״כ מעריכה!!!!
זוהר יהודית הקוסמת!! הלכתי ללא מעט טיפולים משלימים או איך שלא יקראו לזה אבל מה שעובר על הגוף והנפש שלי אצלך אלפי מילים לא יוכלו לתאר…לכזה דבר לא ציפיתי. יש שיקראו להרגשה הזו ”חוויה חוץ גופית“ של התנתקות הנפש מהגוף אבל את בעלת האנרגיות המיוחדות והעיניים הטובות. גורמת לנפש להתפשפש בכל כאב בגוף… (לנשום לתוך הכאב..) יש כאלו שמגיעים להרגשה זו עם סמים פסיכודליים אבל אני מתמכרת להרגשה של 90 דקות איתך אני אומנם רק חודש בתוך זה ואחרי שני טיפולים וזה היה הזמן היחידי בחודש הזה שבאמת באמת היה בשבילי, המון תודה על החוויה ועל זה שרק את נוגעת לי בכפות רגליים ועוד כמעט נרדמתי תוך כדי… אז כמו שאמרתי גם אלף מילים לא יוכלו להסביר אז אני אשתוק… ממליצה חברים בחום!!!
כבר שנה שלמה שאני מתכננת ללכת לזוהר יהודית! שנה! שבה ברור לי  שכשזה יקרה אני אעוף לי במרחבי הטוב והיופי. כי כזו היא זוהר-מלאה באהבה יופי וקסם. אז שבוע שעבר זה קרה! חשבתי לעצמי איזה כיף לי… תענוג. בדרך לשם כאבה לי הבטן. זה קורה בשבועיים האחרונים בא והולך. אז סיפרתי לה על זה ואמרתי שאני בבירור גם בפן הרפואי. הסתכלה עליי ברוך ואמרה אני אעשה לך גם עיסוי בבטן! וגם רפלקסולוגיה. עיסוי בבטן??! וואו זה חידוש. עוד מקום שלם נחשף לנפלאות העיסוי… בכמה מילים שאשתמש אין הרבה סיכוי שאעביר את מה שקרה בשעה וחצי הקרובות… תדמיינו את כל התחושות הכי נעימות שיש וגולת הכותרת- כל עינייני הבטן נעלמו! אני עוד עפה לי על גלי הBut of course וממליצה לכם מכל תא בגופי ללכת לזוהר יהודית♡ שתבורך.
זוהר יהודית יקרה- סוף סוף התיישבתי לכתוב את ההמלצה שרציתי לתת לך מזמן ומכל הלב. 
אז לכל המעוניין  זוהר יהודית המקסימה טיפלה בי בתקופת ההריון החל מהחודש הראשון ועד כמעט האחרון. בתור אחת שגם למדה את התחום וגם עברה אצל המון מטפלים במגע (שיאצו, רפלקסולוגיה, דיקור, עיסוי שוודי, איורוודי, רפואי ומה לא) הפכתי להיות מאוד "אנינת טעם" ולא מחלקת בקלות מחמאות. אני יודעת היטב להבדיל בין טיפול חביב, נעים, מפנק לבין טיפול מדהים. והטיפולים של יהודית עונים להגדרה של מדהימים! בכל קנה מידה! מדובר במטפלת מקצועית ברמה גבוהה ביותר, בעלת ידע נרחב בהמון תחומים, ידי זהב עם מגע חודר ועמוק שמגיע לכל תא ותא בגוף בדיוק במידה הנכונה ותמיד אבל תמיד משפר את ההרגשה באופן מיידי והתוצאות מגיעות מאוד מהר. אין לי ספק שאת כל ההריון עברתי בקלות ובשמחה הרבה מאוד בזכותה. למעשה לא חוויתי תופעת לוואי אחת כמעט של הריון כגון בצקות, בחילות, חולשות או סחרחורות, עייפות, כאבי גב ועוד. כלום! בכל פעם שהגעתי אליה עם איזושהי תופעה או התחלה של קושי כלשהו מיד עם תום הטיפול חזרה ההרגשה הטובה והשיפור הורגש בכל השבוע עד הטיפול הבא. ממש תחזוק מופלא! 
 גם היום בכל פעם שאני מגיעה אליה אני חווה את אותה הרגשה נפלאה ואת הריפוי המהיר. למשל שבוע שעבר הגעתי אליה אחרי סוף שבוע של גב תפוס וכאבים חזקים וכפועל יוצא מכך עייפות וחוסר אנרגיה. יצאתי מהטיפול מרחפת ועם תחושה של שחרור מופלא בכל הגוף וכמובן באזור הגב. למעשה מאז הלידה יש לי כאבי גב תחתון חזקים וקשה לי להתכופף אבל עד עכשיו לא ממש טיפלתי בזה. מדהים שאחרי טיפול אחד זה השתחרר ואני מצליחה להתכופף ולבצע תרגילי התעמלות בקלות יתרה. 
 מה אומר ומה אוסיף. זוהר יהודית את מטפלת נדירה. מעבר למקצועיות הרבה את בן אדם מדהים עם יכולת נתינה בלתי רגילה המורגשת בכל תחום. כל הטיפים הקטנים/גדולים שאת מחלקת בכל פעם בנושאים שונים (למשל אבקת הליקו שמרפאת כל פצע אפשרי ועזרה לי ולילד מספר פעמים כמו במטה קסמים, המתכונים הטבעוניים, ועוד ועוד), התחושה שאת נותנת את כל כולך בטיפול ותמיד בנועם ובאדיבות ומעניקה את התחושה שיש את כל הזמן שבעולם הופכים את הטיפול להכי כייפי שיש. 
שוב המון המון תודה על הכל! 
 מכל הלב, תמי
זוהר יהודית יקירה, רציתי להודות לך על טיפול רפלקסולוגי מדהים.
הגעתי אליך עם כאב ראש ועייפות וקיבלתי טיפול מפנק, עוצמתי ונעים 🙂 יצאתי ממך עם כוחות חדשים, אנרגיה לעשיה וחיבור לעצמי. תודה רבה! באהבה גדולה, לירי
זוהר יהודית מטפלת בי ובבעלי בטיפול רפלקסולוגיה מדהים. אני הגעתי אליה עוד מההריון מלאת חששות וחרדות לאחר שבעלי המליץ עליה מאוד ( הוא הגיע דרך חבר מרוצה שהמליץ לו עליה).הטיפול המופלא הרגיע אותי מאוד ושחרר בי המון דברים. הטיפול גם עזר מאוד במגוון של כאבים פיזיולוגים מהם סבלתי מדי פעם.לאחרונה הצטרף גם התינוק הקטן שלנו וזכה לעיסוי תינוקות מופלא ומשחרר. לאחר הטיפול שמנו לב להמון שינויים שהתרחשו אצלו מבחינת טונוס השרירים שלו, הוא החל לזוז בשחרור רב יותר והיה הרבה יותר רגוע. אני רוצה להמליץ בחום רב על זוהר יהודית: אישיות ואדם כה מיוחד מלאת אהבה ונתינה אינסופית, ידי זהב ומגע מרפא ומכיל. ברוגע, בתבונה, בחיבור ובאהבה רבה, היא נוגעת בכל אחד- בגוף והכי חשוב בנשמה(: באהבה רבה- מיטל, סיני ואורי(:
יהודית זוהר שמש

זוהר יהודית שמש

מטפלת הוליסטית ועוסקת ברפואה משלימה משנת 2006.
בטיפולים שלי אני מרפאה דרך כלים אנרגטיים בשילוב עם מגע ושיחה. הגוף שלנו, בכל רמח אבריו, עסוק בלרפא את עצמו בכל רגע, אך לפעמים הוא צריך עזרה. הטיפולים שלי הם אמצעי נפלא לעורר את הריפוי הטבעי של הגוף ואת כוח הרצון והאמונה הטבועים בכל אדם.
אני נהנית לטפל, להעניק, לעזור, לאהוב, לקבל, ללמוד, לעשות מתוך שמחה, שלמות ואהבה.

בואו נדבר!

מזמינה אותך לאפשר להיות בקבלה באהבה, להיות בהקשבה לצרכים לרצונות ולרגשות באשר הם.
עכשיו זה הזמן לדאוג לבריאות שלכם. פשוט מלאו את הטופס הבא:

מעבר לחנות המוצרים של יהודית שמש

כבר ביקרתם בחנות שלי?

בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב קרמים טבעיים שאני רוקחת,  תוספי מזון וויטמינים איכותיים, מוצרים לנשים בהריון, מוצרים לילדים ותינוקות, מוצרי בריאות ועוד המון דברים שיעשו לכם רק טוב..

מעבר לחנות מוצרי הבריאות של זוהר יהודית שמש